oficjalny serwis samorządowy 14 grudnia 2017. imieniny: Alfred, Izydor
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
Harmonogram odbioru odpadów ważny od 01-07-2017

ZASADY SEGREGACJI:

Do żółtych worków wkładamy: puste opakowania plastikowe po napojach, artykułach spożywczych, środkach czystości i kosmetykach, czystą folię, puszki po napojach i konserwach, makulaturę oraz opakowania wielomateriałowe po sokach, napojach, mleku.

Do zielonych worków wkładamy: opakowania szklane np. butelki lub słoiki.

Do brązowych worków wkładamy: odpady zielone typu: liście, trawa, resztki roślin.

Odpady segregowane winny być gromadzone i wystawione do odbioru w zawiązanych, przeznaczonych do tego workach. Dopuszcza się stosowanie worków czerwonych i szarych do wyczerpania zapasów.

Worki można pobrać w Urzędzie Gminy lub u sołtysów. 

ZASADY ODBIORU GABARYTÓW

*Odpady wielkogabarytowe typu: meble, akumulatory, zużyte opony do 8 szt. na rok, chemikalia, drobne odpady po remoncie, który nie wymaga zgłoszenia ani pozwolenia na budowę - do 1m3 na rok, będą odbierane sprzed nieruchomości na wcześniejsze zgłoszenie dokonane do tut. Urzędu Gminy: osobiście, tel. (46 854-51-21) lub e-mailem: odpady.komunalne@jaktorow.pl . Przy dokonywaniu zgłoszenia należy dokładnie wymienić rodzaj oraz ilość odpadów, nieruchomość z której mają być odebrane odpady.

Odpady należy wystawić dzień przed dniem zbiórki lub w dniu odbioru do godziny 7.00 przed posesję gdy posesja jest przy drodze publicznej lub do drogi publicznej gdy posesja jest oddalona od tej drogi bądź jest przy drodze prywatnej.

Uwagi i pytania mogą być zgłaszane w tut. Urzędzie Gminy tel. (46) 854 51 21 lub w firmie Tonsmeier Centrum Sp. z o.o.tel.(46)830-35-25 bądź mail: lowicz@toensmeier.pl

REJON NR 1

CHYLICE

GRUNWALDZKA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, J. KUKUCZKI, LEŚMIANA, MIESZKA I, PARKOWA, WARSZAWSKA, WŁ. JAGIEŁŁY, ZYGMUNTA AUGUSTA

CHYLICE-KOLONIA

1 MAJA, 3 MAJA, AKACJOWA, ANDERSENA, GÓRNOŚLĄSKA, KOLEJOWA, KONOPNICKIEJ, J. KUKUCZKI, LEŚMIANA, MICKIEWICZA, MIODOWA, ORZESZKOWEJ, PARKOWA, POZNAŃSKA, SŁOWACKIEGO, STEFANII CYGAŃSKIEJ, WARSZAWSKA, WYBICKIEGO, ZAMKOWA

CHYLICZKI

WŁ. JAGIEŁŁY

JAKTORÓW

JAZDY POLSKIEJ, SZASERÓW, TRAUGUTTA, UŁANÓW, WARSZAWSKA


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (poniedziałek) Zmieszane odpady komunalne

3, 17 ,31

14, 28

11, 25

9, 23

6, 20

4, 18, 30(sobota)

15, 29

ŻÓŁTY WOREK (czwartek)

6

3, 31

28

26

23

21

18

ZIELONY WOREK (czwartek)

6

3, 31

28

26

23

21

18

BRĄZOWY WOREK (piątek)
2 WORKI NA MIESIĄC

7

4

1

3 (wtorek)

10

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 20.10.2017 do godz. 15.00

-

-

-

24 (wtorek)

-

-

-

REJON NR 2

BUDY GRZYBEK

AL. KASZTANOWA, AL. KLONOWA, AL. LIPOWA, ALPEJSKA, CHEŁMOŃSKIEGO, DUNIKOWSKIEGO, GRABIAŃSKIEGO, KETLINGA, KS. BARANOWSKIEGO 23, MICHAŁOWSKIEGO, ORZECHOWA, PLATANOWA, PUCHALSKIEGO, SASANKI, STRYJEŃSKIEJ 1, 23

CHYLICE

ALPEJSKA, CHEŁMOŃSKIEGO, GRABIAŃSKIEGO, FRANCUSKA, KARPACKA, LAZUROWA, SUDECKA, SZWAJCARSKA, WŁOSKA

CHYLICE-KOLONIA

CHEŁMOŃSKIEGO

JAKTORÓW

CHEŁMOŃSKIEGO, CHMIELOWSKIEGO, FABRYCZNA, KETLINGA, KMICICA, OLEŃKI, POWSTAŃCÓW, SKRZETUSKIEGO, WOŁODYJOWSKIEGO, ZAGŁOBY


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (wtorek) Zmieszane odpady komunalne

4, 18

1, 19(sobota), 29

12, 26

10, 24

7, 21

5, 19

2, 16, 30

ŻÓŁTY WOREK (poniedziałek)

10

7

4

2, 30

27

22 (piątek)

22

ZIELONY WOREK (poniedziałek)

10

7

4

2, 30

27

22 (piątek)

22

BRĄZOWY WOREK (wtorek)
2 WORKI NA MIESIĄC

11

8

5

10

7

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 20.10.2017 do godz. 15.00

-

-

-

23 (poniedz)

-

-

-

REJON NR 3

BUDY ZOSINE

BUDY ZOSINE NR 1A, 2, 2A, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 16A, GEN. SKOKOWSKIEGO,

BUDY GRZYBEK

NOWOWIEJSKIEGO, PODLASKA

CHYLICE-KOLONIA

POMORSKA

JAKTORÓW

BŁOTNA, GEN. SKOKOWSKIEGO, KAWALERII POLSKIEJ, KOLEJOWA, ŁĄKOWA, OSTATNIEGO TURA, POMORSKA,

JAKTORÓW-KOLONIA

BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BORA KOMOROWSKIEGO, GEN. KUTRZEBY, GEN. SIKORSKIEGO, GEN. SKOKOWSKIEGO, KOŚCIUSZKI, NOWOWIEJSKIEGO, WYSOCKIEGO


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (środa) Zmieszane odpady komunalne

5, 19

2, 16, 30

13, 27

11, 25

8, 22

6, 20

3, 17, 31

ŻÓŁTY WOREK (środa)

12

9

6

4

3 (piątek), 29

27

24

ZIELONY WOREK (środa)

12

9

6

4

3 (piątek), 29

27

24

BRĄZOWY WOREK (piątek)
2 WORKI NA MIESIĄC

7

4

1

3 (wtorek)

10

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 20.10.2017 do godz. 15.00

-

-

-

24 (wtorek)

-

-

-

REJON NR 4

CHYLICE-KOLONIA

CICHA, GDYŃSKA, GIERYMSKIEGO, KSIĄŻĘCA, KS. SKORUPKI, OGRODOWA, POLSKIEGO ZWIĄZKU LUDOWEGO, WOJSKA POLSKIEGO, WYSPIAŃSKIEGO

CHYLICE

CICHA, GDYŃSKA, GIERYMSKIEGO, KAZIMIERZA GÓRSKIEGO, KS. SKORUPKI, OGRODOWA, POLSKIEGO ZWIĄZKU LUDOWEGO, SŁONECZNA, STANISŁAWSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO, WOJTKIEWICZA, WYSPIAŃSKIEGO

BUDY GRZYBEK

HELENY, J. FAŁATA, PODKOWIŃSKIEGO, WYCZÓŁKOWSKIEGO


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (czwartek) Zmieszane odpady komunalne

6, 20

3, 17, 31

14, 28

12, 26

9, 23

7, 21

4, 18

ŻÓŁTY WOREK (czwartek)

13

10

7

5

4 (sobota), 30

28

25

ZIELONY WOREK (czwartek)

13

10

7

5

4 (sobota),

30

28

25

BRĄZOWY WOREK (wtorek)
2 WORKI NA MIESIĄC

11

8

5

10

7

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 20.10.2017 do godz. 15.00

-

-

-

23 (pon.)

-

-

-

REJON NR 5

BUDY MICHAŁOWSKIE

BUDY MICHAŁOWSKIE NR 2

BUDY GRZYBEK

KIEPURY, KOLBERGA, KS. BARANOWSKIEGO, LEŚNA, MAGNOLII, MATEJKI, MONIUSZKI, NOWINY, PICASSA, POTOCKIEGO, ROWICKIEGO, SOSNOWA, STRYJEŃSKIEJ NR 4, ŚWIDERSKIEGO, W. KOSSAKA, ZACISZNA

JAKTORÓW

ŻYRARDOWSKA

JAKTORÓW-KOLONIA

KS. BARANOWSKIEGO, MONIUSZKI, PADEREWSKIEGO, POTOCKIEGO, ŻYRARDOWSKA

STARE BUDY

STARE BUDY NR 98, 98A, 98B, 99, 99A, BRZOZOWA, MONIUSZKI, WIENIAWSKIEGO, SYGIETYŃSKIEGO, SZYMANOWSKIEGO, ŻYRARDOWSKA


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (piątek) Zmieszane odpady komunalne

7, 21

4, 18

1, 15, 29

13, 27

10, 24

8, 22

5, 19

ŻÓŁTY WOREK (poniedziałek)

17

14

11

9

6

4

2 (wtorek), 29

ZIELONY WOREK (poniedziałek)

17

14

11

9

6

4

2 (wtorek), 29

BRĄZOWY WOREK (wtorek)
2 WORKI NA MIESIĄC

21 (piątek)

22

19

17

14

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 18.10.2017 do godz. 16.00

-

-

-

20 (piątek)

-

-

-

REJON NR 6

BUDY MICHAŁOWSKIE

BEZ NAZW ULIC, CZEREŚNIOWA, KWITNĄCYCH WRZOSÓW, PIĘKNA, POLNYCH KWIATÓW, RADZIEJOWICKA, ROZŁOGI

BUDY ZOSINE

BEZ NAZW ULIC, ARMII KRAJOWEJ, JEŻYNOWA, KASKA, SZARYCH SZEREGÓW, ŻOŁNIERZY GRUPY KAMPINOS

JAKTORÓW-KOLONIA

ARMII KRAJOWEJ, GEN. BEMA, GEN. BITTNERA, GEN. FIELDORFA, GEN. KLEEBERGA, GEN. MACZKA, GEN. OKULICKIEGO, RTM. PILECKIEGO

STARE BUDY

BEZ NAZW ULIC, CHOPINA, JESIENNA, KASKA, MONIUSZKI NR 22, PIĘKNA, PORZECZKOWA, RADZIEJOWICKA, SCHUBERTA, TRUSKAWKOWA


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (poniedziałek) Zmieszane odpady komunalne

10, 24

7, 21

4, 18

2, 16, 30

13, 27

11, 21(czwartek)

8, 22

ŻÓŁTY WOREK (środa)

19

16

13

11

8

6

3, 31

ZIELONY WOREK (środa)

19

16

13

11

8

6

3, 31

BRĄZOWY WOREK (wtorek)
2 WORKI NA MIESIĄC

21 (piątek)

22

19

17

14

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 18.10.2017 do godz. 16.00

-

-

-

20 (piątek)

-

-

-

REJON NR 7

GRĄDY

BEZ NAZW ULIC, 3 MAJA, KAWALERII, KRESOWA, KU SŁOŃCU, TOPOLOWA, ŻYTNIA

HENRYSZEW

BEZ NAZW ULIC, 11 LISTOPADA, 3 MAJA, BORA KOMOROWSKIEGO, CHABROWA, CISOWA, DMOWSKIEGO, GEN. OKULICKIEGO, GÓRSKA, GRABOWA, GROTA ROWECKIEGO, JARZĘBINOWA, JASNA, JAWOROWA, KALINOWA, KRESOWA, KS. POPIEŁUSZKI, MAŁA, MAZOWIECKA, MIODOWA, MODRZEWIOWA, NAD STAWEM, ORŁA BIAŁEGO, PIŁSUDSKIEGO, POGODNA, POŁUDNIOWA, REYMONTA, SPOKOJNA, SZARYCH SZEREGÓW, SZYSZKOWA, TOPOLOWA, WIERZBOWA, WSCHODNIA, WSPÓLNA

MIĘDZYBORÓW

1 MAJA, 22 LIPCA, ARMII LUDOWEJ, BOHATERÓW, DĄBROWSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, KOSYNIERÓW, PIASTOWSKA, SIKORSKIEGO, ŚWIERCZEWSKIEGO, TOPOLOWA, WARYŃSKIEGO, ŻWIRKI I WIGURY

SADE BUDY

LEŚNA, WRZOSOWA

STARE BUDY

STARE BUDY NR 57, 57A, 58, 63, 64, 65, 65C, 66, WRZOSOWA, ZIELONA, ŻYTNIA


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (wtorek) Zmieszane odpady komunalne

11, 25

8, 22

5, 19

3, 17, 31

14, 28

12, 22 (piątek)

9, 23

ŻÓŁTY WOREK (czwartek)

20

17

14

12

9

7

4

ZIELONY WOREK (czwartek)

20

17

14

12

9

7

4

BRĄZOWY WOREK (wtorek)
2 WORKI NA MIESIĄC

25

29

26

24

21

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 25.10.2017 do godz. 16.00

-

-

-

27 (piątek)

-

-

-

REJON NR 8

BIEGANÓW

BEZ NAZW ULIC, OKRĘŻNA, WIERZBIANKI, WIOSENNA

MARIAMPOL

BEZ NAZW ULIC

MIĘDZYBORÓW

ARMII KRAJOWEJ, BORÓWKOWA, HEWELIUSZA, KOPERNIKA, MICKIEWICZA, NIEPODLEGŁOŚCI NR 2, OKRĘŻNA (OD TORÓW PKP W STRONĘ BIEGANOWA), ORZESZKOWEJ, PADEREWSKIEGO, PARKINGOWA, SKŁODOSKIEJ-CURIE, SŁOWACKIEGO, STASZICA

SADE BUDY

KONWALIOWA, ORZESZKOWEJ, PARKINGOWA

STARE BUDY

BAJKOWA


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (środa) Zmieszane odpady komunalne

12, 26

9, 23

6, 20

4, 18

2 (czwartek), 15, 29

13, 27

10, 24

ŻÓŁTY WOREK (poniedziałek)

24

21

18

16

13

11

8

ZIELONY WOREK (poniedziałek)

24

21

18

16

13

11

8

BRĄZOWY WOREK

2 WORKI NA MIESIĄC

31 (poniedz)

30 (środa)

29 (piątek)

27 (piątek)

28 (wtorek)

-

-

GABARYTY*

NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 20.10.2017 do godz. 15.00

-

-

-

25 (środa)

-

-

-

REJON NR 9

BIEGANÓW

KOŚCIUSZKI,

MIĘDZYBORÓW

CHOPINA, CZECHA, ELSNERA, GOLCZYKA, JAGODOWA, KOŚCIUSZKI, MAKLAKIEWICZA, MONIUSZKI, NIEPODLEGŁOŚCI, OGIŃSKIEGO, OKRĘŻNA (OD TORÓW PKP DO UL. JAGIELLOŃSKIEJ), PARTYZANTÓW, PONIATOWSKIEGO, POWSTAŃCÓW, SŁONECZNA, SPORTOWCÓW, SYGIETYŃSKIEGO, WIENIAWSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO,

SADE BUDY

BR. CZECHA, BRZOZOWA, CYNAMONOWA, HUSARII, JAGODOWA, KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI, KOŚCIUSZKI, MAŁEGO KSIĘCIA, PLATYNOWA, RACŁAWICKA, SOSNOWA, WIEDEŃSKA, WYDMOWA, ZŁOTA

STARE BUDY

STARE BUDY NR 80, 82, 82B, 155, 158A, 158B, 158C, 159, 160, RACŁAWICKA, TURYSTYCZNA


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (czwartek) Zmieszane odpady komunalne

13, 27

10, 24

7, 21

5, 19

2, 16, 30

14, 28

11, 25

ŻÓŁTY WOREK (środa)

26

23

20

18

15

13

10

ZIELONY WOREK (środa)

26

23

20

18

15

13

10

BRĄZOWY WOREK (wtorek)
2 WORKI NA MIESIĄC

25

29

26

24

21

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 25.10.2017 do godz. 16.00

-

-

-

27 (piątek)

-

-

-

REJON NR 10

MIĘDZYBORÓW

CHEŁMOŃSKIEGO, MATEJKI

SADE BUDY

AKACJOWA, BAŚNIOWA, BRONIEWSKIEGO, CHEŁMOŃSKIEGO, CICHA, DĘBOWA, DŁUGA, DZIAŁKOWA, GEN. ANDERSA, GEN. BEMA, J. III SOBIESKIEGO, KOLEJOWA, KRÓTKA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MJR HUBALA, OGRODOWA, POLNA, PRUSZKOWSKA, PUŁASKIEGO, RYCERSKA, SADOWA, TUWIMA, WARSZAWSKA, WIŚNIOWA, WITKIEWICZA, WŁ. JAGIEŁŁY, WYSPIAŃSKIEGO, ZACISZE

STARE BUDY

STARE BUDY NR 76, 76A 77, KASKA NR 11, KWIATOWA, LEŚNY ŚLAD, WĄSKA,


MIESIĄC

VII

VIII

IX

X

XI

XII

I

ROK

2017

2017

2017

2017

2017

2017

2018

RODZAJ ODPADÓW

DZIEŃ MIESIĄCA

POJEMNIK (piątek) Zmieszane odpady komunalne

14, 28

11, 25

8, 22

6, 20

3, 17

1, 15, 29

12, 26

ŻÓŁTY WOREK (czwartek)

27

24

21

19

16

14

11

ZIELONY WOREK (czwartek)

27

24

21

19

16

14

11

BRĄZOWY WOREK
2 WORKI NA MIESIĄC

31 (poniedz)

30 (środa)

29 (piątek)

27 (piątek)

28 (wtorek)

-

-

GABARYTY*
NA ZGŁOSZENIE DOKONANE DO 20.10.2017 do godz. 15.00

-

-

-

25 (środa)

-

-

-