oficjalny serwis samorządowy 22 stycznia 2018. imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
Aktualności
ODEZWA DO PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Wójt Gminy Jaktorów

oraz

Koło Związku Dużych Rodzin 3+

w Gminie Jaktorów

Przedsiębiorcy 

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia beneficjentów programu Kart Dużej Rodziny 3+. Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wspieracie Państwo wielodzietne rodziny mieszkające w naszej gminie, a jednocześnie zyskujecie nowych, stałych klientów. Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestniczącej w lokalnych działaniach społecznych.

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszym społeczeństwem jest poprawa sytuacji demograficznej kraju. Aby to osiągnąć, należy prowadzić aktywną politykę rodzinną. Gmina Jaktorów wdraża instrumenty lokalnej polityki rodzinnej. Jednym z narzędzi jej służących jest Karta Dużej Rodziny 3+, wprowadzająca zniżki dla dużych rodzin, które zechcą korzystać z ośrodków sportowych i kulturalnych.

Aby stać się Partnerem programu wystarczy złożyć w Urzędzie Gminy osobiście, przesłać pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną ZGŁOSZENIE. W formularzu tym określicie Państwo między innymi wielkość proponowanych zniżek, zakres towarów i usług nimi objętych i okres udziału w programie. Dostarczymy Państwu porozumienie dotyczące partnerstwa w programie, przygotowane na podstawie danych zawartych w zgłoszeniu oraz materiały do oznakowania miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. Informacje o udziale w programie będą Państwo mogli zamieszczać we wszystkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych. Również w materiałach informacyjnych dotyczących programu, jak i na stronie internetowej www.jaktorow.pl znajdzie się informacja o Państwa udziale w programie i rodzaju udzielonych zniżek.

Liczymy, że przyjmą Państwo z zainteresowaniem niniejszą propozycję.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (46) 856 40 69 lub drogą elektroniczną, pisząc na adres: oswiata@jaktorow.pl.

Zapraszamy do współpracy

      Przewodniczący Koła ZDR 3+                                 Wójt Gminy Jaktorów

           Andrzej Wach                                                       Maciej Śliwerski


Dokumenty do pobrania:

Wzór porozumienia

Wzór formularza zgłoszenia

« powrót